Start
POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 10 października 2016 17:33

„Kochajcie Maryję i czyńcie wszystko, co możecie, aby Ją ludzie kochali. Odmawiajcie ku Jej czci różaniec. Czyńcie to zawsze (…). Przylgnijcie do różańca. Okazujcie wdzięczność Maryi, bo to ona dała nam Jezusa. Modlitwa różańcowa jest syntezą naszej wiary, podporą naszej nadziei, żarem naszej miłości.” (św. o. Pio)

 

Wraz z nowym rokiem szkolno-katechetycznym w naszej parafii rozpoczęło się przygotowanie dzieci z klas III do przyjęcia I Komunii Świętej. Z tego względu 2 października, po Mszy Świętej o godz. 10.30, odbyło się poświęcenie różańców dla dzieci, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Mamy nadzieję, że nie będą one dla nich jedynie pamiątką, ale raczej zachęcą  do modlitwy różańcowej.


Prośmy aby Maryja, nasza Matka wspierała dzieci w przygotowaniach do pełnego spotkania z Chrystusem w Komunii Świętej.


Zapraszamy  wszystkich, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odbywają się w dni powszednie od Poniedziałku do Soboty o godz. 17.00, a w Niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00

 


Poprawiony: poniedziałek, 10 października 2016 17:39