Start
PRZEDSTAWIENIE TEATRALNE Z OKAZJI ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA - ELBLĄG - 03.12.2016 PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 03 grudnia 2016 19:03

Jak co roku dzieci z naszej Parafii w dniu 3 grudnia udały się do Elbląga do Teatru Dramatycznego  im. A. Sewruka na Spotkanie z Mikołajem. Spotkania organizowane są corocznie przez Caritas Diecezji Elbląskiej.

Teatr był  wypełniony po brzegi. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały Mikołaja, jednak zanim  pojawił się na scenie, klerycy z Elbląskiego Seminarium Duchownego zagrali przygotowane przez siebie przedstawienie pt. „Opowieść Wigilijna”. Dzieci obejrzały go z dużym zainteresowaniem. Było dużo radości i śmiechu. Klerycy urozmaicili występ wspólnym śpiewem razem z widownią.

Po długim oczekiwaniu przybył św. Mikołaj, oblegany witał się z wszystkimi dziećmi  oraz pozował do zdjęć.

Dla każdego dziecka była przygotowana przez Caritas Mikołajkowa paczka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 04 grudnia 2016 18:45