Start
UROCZYSTOŚĆ NIEPOKALANEGO POCZĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 04 grudnia 2016 18:42

W czwartek 8 grudnia przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Maryja, wybrana od wieków, by stać się Matką Syna Bożego, na mocy Jego zasług została poczęta bez grzechu pierworodnego. Uciekając się pod Jej obronę, prośmy o zachowanie czystości naszych serc, wszak to o ludziach czystego serca Jezus powiedział, że będą oglądać Boga.

Msze Święte w naszym kościele o godz. 7.00 i 17.00. W tym dniu nie ma Mszy Św. Roratniej.

Na Mszy Św. o  godz. 17.00 odbędzie się poświęcenie medalików dla

dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

Zapraszamy dzieci i rodziców.

GODZINA ŁASKI
W Święto Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny 8 grudnia zgodnie z obietnicą daną przez Matkę Bożą w Montichiari w czasie Godziny Łaski
od godz. 12.00 do godz. 13.00 można uzyskać specjalne łaski dla świata.
8 grudnia 1947 Matka Boża objawiając się we włoskim Montichiari powiedziała:


"... Jest mym życzeniem, by każdego roku, w dniu 8 grudnia, w południe, obchodzono godzinę łaski dla świata. Przez to nabożeństwo uzyskacie wiele łask duchowych i cielesnych. Nasz Pan, mój Boski Syn Jezus, ześle swe przeobfite miłosierdzie, jeżeli dobrzy ludzie będą stale modlić się za swych grzesznych braci..."Jest taka jedna godzina w roku, gdy Niebo pochyla się tak nisko nad ziemią, że Bóg jest na wyciągnięcie ręki. I Jego odwieczne skarby miłości. Jest taka jedna godzina w roku, gdy wszystko jest możliwe. Obietnica z nią związana jest naprawdę wielka! Oto Matka Najświętsza ogłasza, że przez sześćdziesiąt minut w roku Niebo staje nad nami otworem, że każdy, kto w tym czasie zamknie trzymany nad głową parasol niewiary, otrzyma od Boga to, co mu najbardziej potrzebne.

Godzina Łaski... Nie przegap tych sześćdziesięciu minut nasyconych bliskością Nieba.

Poprawiony: niedziela, 04 grudnia 2016 19:16