Start
MIKOŁAJ W NASZYM KOŚCIELE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
wtorek, 06 grudnia 2016 18:30

Jak co roku, w dniu 6 grudnia, w  naszym kościele gościł Święty Mikołaj. Ksiądz Proboszcz Paweł Drożdż zaprosił  Go, by sprawić radość najmłodszym parafianom. Mikołaj przybył z pastorałem w dłoni i mitrą na głowie oraz ze słodyczami. Dostojnego gościa  przywitały dzieci, a następnie Mikołaj zwrócił się do najmłodszych i wręczył każdemu dziecku czekoladę. Dzieci zawsze czekają na niego z niecierpliwością i nadzieją na wymarzone prezenty. Tak było i teraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miłosierny Boże, wołamy o Twoją łaskę
za wstawiennictwem św. Mikołaja, biskupa,
czuwaj nad nami wśród wszelkich niebezpieczeństw,
abyśmy mogli bez przeszkód kroczyć drogą wiodącą do zbawienia.
Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.


Poprawiony: wtorek, 06 grudnia 2016 18:31