Start
FILM O BŁOGOSŁAWIONEJ KAROLINIE - "ZERWANY KŁOS" PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 12 lutego 2017 19:21

 

Na ekrany elbląskiego kina Światowid trafia film dedykowany bł. KarolinieZerwany kłos (więcej informacji o filmie na stronie: www.zerwanyklos.pl). Film emitowany będzie w dniach 17 lutego – 2 marca w tzw. stałym repertuarze. Dla grup organizowane są natomiast seanse na zamówienie.

Bilety na film można nabyć online lub w kasie Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Kasa jest czynna od poniedziałku do piątku od godz. 14.30 do 20.30 (lub 15 minut przed pierwszym seansem). W soboty i niedziele od godz. 11:30 do 20:30. Więcej informacji pod numerem: 55 611 20 56/76 lub pisząc na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.