Start
INFORMACJA O KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJWIĘKSZĄ PALMĘ WIELKANOCNĄ PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 25 marca 2017 21:37

Zachęcamy dzieci do udziału w parafialnym konkursie na najpiękniejszą i największą palmę. Wykonawcy 5 najładniejszych i 5 najwyższych palm zostaną nagrodzeni. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w ufundowaniu nagród  dla dzieci. Liczymy na Waszą ofiarność i szczodrość. Zadbajmy o to wspólnie, aby poprzez ten konkurs dzieci z naszej parafii mogły kultywować tradycje wielkanocne, poznawać najstarsze obyczaje świąteczne i doskonalić umiejętności artystyczne. Za zrozumienie i wszelki gest Waszych serc już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmową 9 kwietnia po Mszy Św. o godz. 10.30


Poniżej przedstawiamy zdjęcie z ubiegłorocznego konkursu


Poprawiony: niedziela, 26 marca 2017 18:41