Start
XIII FESTYN SŁUŻBY LITURGICZNEJ OŁTARZA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 30 kwietnia 2017 17:50

W sobotę 6 maja br. po raz trzynasty odbędzie się Festyn Służby Liturgicznej Ołtarza Diecezji Elbląskiej. Spotkanie rozpocznie się Mszą Św. w kościele katedralnym św. Mikołaja w Elblągu o godz. 10.00. Dalsza część będzie odbywała się na terenie Seminarium Duchownego. W programie: gry zespołowe i zabawy oraz konkurs wiedzy nt. historii Diecezji Elbląskiej oraz międzyparafialny turniej piłki nożnej.

Do uczestnictwa w konkurencjach wymagany jest strój sportowy.

W programie jest także czas na drugie śniadanie oraz ciepły posiłek na zakończenie spotkania.

Ministrantom, którzy zgłosili swój udział przypominamy, że wyjazd będzie z parkingu parafialnego o godz. 9.00, powrót do Stegny około godz. 15.00