Start
ROZPOCZĘCIE ROKU KATECHETYCZNEGO I SZKOLNEGO PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
czwartek, 31 sierpnia 2017 17:41

************************************************************

W poniedziałek, 4 września, dzieci i młodzież rozpoczynają nowy rok szkolny i katechetyczny. Zatroszczmy się, by rozpoczęły go w imię Boże.


Zapraszam dzieci, ich rodziców, dyrekcję szkoły, nauczycieli, poczet sztandarowy na Eucharystię o godz. 9.30, podczas tej Mszy Św. odbędzie się poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas I.

**********************************************

Na początku nowego roku szkolnego Kościół apeluje o dołożenie wszelkich starań, aby uczestnictwo dzieci i młodzieży w katechezie szkolnej było pełne zaangażowania. Rodzina jest pierwszym miejscem, w którym dzieci zdobywają wychowanie religijne. Kościół, Katecheza i Szkoła nigdy nie zastąpią rodziców.

Poprawiony: czwartek, 31 sierpnia 2017 17:45