Start
ZAPROSZENIE NA RÓŻANIEC PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 01 października 2017 12:53

 

„Weźmy znowu do rąk, najdrożsi bracia i siostry, różaniec, aby wyrazić naszą cześć dla Maryi, aby nauczyć się od Niej, jak być pilnym uczniem Boskiego Mistrza, aby wyprosić Jej niebieską opiekę tak w naszych codziennych potrzebach, jak i przy wielkich problemach, które nękają Kościół i całą ludzkość.”

Jan Paweł II  25 października 1987

Zapraszamy  wszystkich, a zwłaszcza dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej, do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odbywają się w dni powszednie od poniedziałku do soboty o godz. 17.00, Msza Święta bezpośrednio po Nabożeństwie, a w Niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00

Dzieci po nabożeństwie będą losowały figurki Matki Bożej Różańcowej, którą zabiorą do domu na jeden dzień, aby wspólnie razem z całą rodziną modlić się na różańcu wzywając      wstawiennictwa Matki Bożej.

Poprawiony: niedziela, 01 października 2017 17:47