Start
ZAPROSZENIE NA WRĘCZENIE KRZYŻY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 25 lutego 2018 20:55

W przyszłą niedzielę 4 Marca podczas Mszy Św. o godz. 10.30 będzie miał miejsce uroczysty obrzęd wręczenia krzyży przygotowującej się do bierzmowania młodzieży z naszej  parafii. Krzyże jako znak naszej wiary zostaną im przekazane z rąk Rodziców bądź opiekunów. Zapraszamy młodzież wraz z rodzinami do  licznego przybycia na tą uroczystą Mszę Św. Jest to kolejny etap formacyjny, który ma przygotować kandydatów do świadomego i godnego przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Zachęcamy również parafian do licznego przybycia na tą uroczystość, aby poprzez swój udział w Eucharystii  i modlitwę wspierać kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziny, by z ufnością przyjmowali doświadczenia jakie przynosi codzienne życie i potrafili je jednoczyć z Krzyżem Chrystusa.