Start
WRĘCZENIE KRZYŻY DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 04 marca 2018 18:29

„Kto nie bierze swego krzyża, a idzie za Mną, nie jest Mnie godzien.”

Mt 10,38

W dniu 4 marca 2018 r. na Mszy Świętej o godz. 10.30, miał miejsce uroczysty obrzęd wręczenia krzyży dla młodzieży z naszej parafii, która przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Był to kolejny etap formacyjny, który ma przygotować kandydatów do świadomego i godnego przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej.

Polecajmy wszystkich przygotowujących się do tego sakramentu w modlitwie. Wspierajmy młodzież oraz ich rodziny naszymi modlitwami, by z ufnością przyjmowali doświadczenia jakie przynosi codzienne życie i potrafili je jednoczyć z Krzyżem Chrystusa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: niedziela, 04 marca 2018 18:38