Start
INFORMACJA O KONKURSIE NA NAJPIĘKNIEJSZĄ I NAJWIĘKSZĄ PALMĘ PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
wtorek, 13 marca 2018 19:46

Zachęcamy dzieci do udziału w parafialnym konkursie na najpiękniejszą i największą palmę. Wykonawcy 5 najładniejszych i 5 najwyższych palm zostaną nagrodzeni. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w ufundowaniu nagród  dla dzieci. Liczymy na Waszą ofiarność i szczodrość. Zadbajmy o to wspólnie, aby poprzez ten konkurs dzieci z naszej parafii mogły kultywować tradycje wielkanocne, poznawały najstarsze obyczaje świąteczne i doskonaliły umiejętności artystyczne. Za zrozumienie i wszelki gest Waszych serc już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w Niedzielę Palmową 25 marca po Mszy Św. o godz. 10.30


Niedziela Palmowa 2016 rok


Poprawiony: wtorek, 13 marca 2018 19:48