Start
ZAPROSZENIE NA NABOŻEŃSTWA MAJOWE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:18

Przeżywamy najpiękniejszy miesiąc w roku – maj. Jest on poświęcony Matce Bożej. W naszych kościołach, w kaplicach, przy kapliczkach, krzyżach przydrożnych wielbimy Matkę Zbawiciela śpiewem Litanii Loretańskiej   i pieśni Maryjnych:  „ I co czuje i co żyje, niech z nami sławi Maryję”

Dziękujemy Matce Bożej za Jej udział w dziele zbawienia ludzkości. Ona i dziś zachęca nas, abyśmy czynili wszystko, co nam powie Jej Syn.

W takiej atmosferze wiary i miłości zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św. o godz. 16.00. Wyjątek stanowi 1 Maja, tego dnia nabożeństwo zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 9.30.


Poprawiony: poniedziałek, 30 kwietnia 2018 17:44