Start
ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU NA NAJPIĘKNIĘJSZE SERCE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 10 czerwca 2018 08:10

W związku z odpustem parafialnym został ogłoszony konkurs dla dzieci na wykonanie Serca. Prace zostały złożone w darze ołtarza. Po Mszy św. jury w składzie Pani Aniceta Dauter, Pani Bożena Hurnowicz-Łach wybrały najlepsze prace. I miejsce w konkursie zajął Atrur Tyma, II miejsce Magdalena Pomorska, a III miejsce Marcelina i Maciej Kleinschmidt. Wyróżnienia otrzymali: Marcelina Jędruszak i Marcel Pruchno.

Gratulujemy zwycięzcom pomysłów i cieszymy się z każdej wykonanej pracy, każda jest  niepowtarzalna, bo w każdą włożyliście swoje serce. Prace, które dzieci  wykonały  na konkurs znajdują się w Kościele, zachęcamy do ich obejrzenia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 22:00