Start
UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA KU CZCI NAJŚWIĘTSZEGO SERCA PANA JEZUSA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 10 czerwca 2018 08:13

W piątek 8 czerwca 2018 r.  o godz. 18.00 została odprawiona Msza św. ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, które patronuje naszej Parafii. Mszy św. przewodniczył ks. kan. dr Andrzej Kilanowski, proboszcz Parafii św. Jerzego w Elblągu, Kanonik Honorowy Kapituły Katedralnej Elbląskiej, Dyrektor Wydziału Duszpasterskiego Kurii Diecezjalnej Elbląskiej, wykładowca WSD Elbląg (teologia dogmatyczna), opiekun Żywego Różańca, który również wygłosił kazanie. W koncelebrze brali udział księża z naszego Dekanatu. Podczas Eucharystii dziękowaliśmy Sercu Bożemu za opiekę i zbawienie, prosiliśmy o łaski Boże spływające na nas z otwartego Serca Zbawiciela. Na zakończenie Mszy św. odbyła się  procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 11 czerwca 2018 21:58