DZIEŃ SKUPIENIA AKCJI KATOLICKIEJ PDF Drukuj
poniedziałek, 17 lutego 2014 09:33

Komunikat Nr  3/2014

Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej zaprasza członków oraz sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej Okręgu Nadmorskiego w dniu 1 marca 2014 r. o godzinie 10.00,  do Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie na Dzień Skupienia.

Celem Dnia Skupienia jest otwarcie się na Słowo Boże, które zbawia i przemienia życie .

Program:
10.00 ? Msza Święta w kościele Najświętszego Serca  Pana Jezusa w Stegnie, którą odprawi  i kazanie wygłosi Parafialny Asystent Kościelny POAK Stegna ks. Paweł Drożdż .
11.00- Przerwa na poczęstunek
11.30 ? Konferencja ,,Zasłuchanie w Słowo Boże?? ? wygłosi ks. dr. Dariusz Kulecki  -Parafialny Asystent POAK Kępki. Ewangelia Mk.4. 1-13
12.15 ? Analizę dokumentu ,,Verbum Domini ??Benedykta XVI- przeprowadzi ks. dr. Dariusz Kulecki- Parafialny Asystent Kościelny POAK Kępki
13.00 - Wprowadzenie do medytacji (prosimy zabrać ze sobą Pismo Święte )
13.45 ? Medytacja przed Najświętszym Sakramentem.
14.15.- Błogosławieństwo na zakończenie Dnia Skupienia .

W imieniu Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej oraz Prezesa POAK Stegna
Bożena Szaciło  członek zarządu DIAK