Start
LITURGICZNA SŁUŻBA OŁTARZA NAD MORZEM PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
wtorek, 04 marca 2014 12:39

W dniu 8 lutego 2014 r. odbyła się kolejna zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza. Tym razem spotkanie odbyło się w kaplicy św. Anny, mieszczącej się w Domu Pomocy Społecznej MORS. Ministranci wraz z ks. proboszczem  trwali na wspólnej modlitwie. W tym dniu dopisywała pogoda, więc nie mogło zabraknąć spaceru nad brzegiem morza. Po zaczerpnięciu rześkiego powietrza i nabraniu pozytywnej energii płynącej z promieni słonecznych udali się do Pani Urszuli Kordeckiej na gorącą czekoladę i poczęstunek za co serdecznie dziękujemy.
Miejmy nadzieję, że spotkanie zaowocuje umocnieniem więzi wśród ministrantów, a to z kolei spowoduje gorliwsze pełnienie służby ministranckiej.

 

 


Poprawiony: piątek, 14 marca 2014 18:30