BIERZMOWANIE PDF Drukuj
środa, 16 kwietnia 2014 20:34

?A Pocieszyciel, Duch Święty,

którego Ojciec pośle w moim imieniu,

On was wszystkiego nauczy

i przypomni wam wszystko,

co Ja wam powiedziałem?.

J 14,26

W dniu 9 kwietnia 2014 r. w naszej parafii odbyła się uroczysta Msza święta, podczas której Jego Ekscelencja Ksiądz Biskup Jan Styrna udzielił 25 kandydatom Sakrament Bierzmowania. Do sakramentu przystąpili uczniowie klasy III Gimnazjum. Na uroczystość przybyli zaproszeni kapłani na czele z dziekanem naszego dekanatu ? ks. Markiem Mierzwa

Msza św. była wielkim przeżyciem nie tylko dla młodzieży od dawna przygotowującej się do tej chwili, ale również dla całej społeczności naszej parafii, tak licznie zebranej podczas liturgii.

Oby nie brakło im gorliwości i wiary w dawaniu świadectwa Ewangelii i głoszenia jej całemu światu. Cała Uroczystość przebiegała w serdecznej, rodzinnej atmosferze. Dla wszystkich uczestników uroczystości była wyjątkowym wydarzeniem.

Poprawiony: niedziela, 20 kwietnia 2014 13:59