Start
ZAPROSZENIE KS. BISKUPA JACKA JEZIERSKIEGO PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 16 czerwca 2014 16:02

 

W sobotę, 21. czerwca br., ks. bp Józef Wysocki będzie obchodził jubileusz 25. lecia posługi biskupiej. Równocześnie ks. bp Jan Styrna będzie świętował wspomnienie Swojego Patrona - św. Jana Chrzciciela.

Zapraszam mieszkańców Elbląga i wiernych diecezji elbląskiej na uroczystą Mszę św. w katedrze św. Mikołaja, o godz. 11.00. Eucharystii będzie przewodniczył ks. bp Jubilat. W nabożeństwie będą uczestniczyć również Księżą Biskupi spoza diecezji.

Proszę o modlitwę za księży biskupów: ks. bpa Józefa, który od 25 lat pracuje jako biskup, oraz ks. bpa Jana, który przez 11 lat kierował naszą diecezją elbląską.



Elbląg, dnia 13 czerwca 2014 roku



+ Jacek Jezierski

BISKUP ELBLĄSKI

Poprawiony: środa, 18 czerwca 2014 07:38