Start
REMONT WIĘŹBY DACHOWEJ I KONSERWACJA OŁTARZA GŁÓWNEGO PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
piątek, 01 sierpnia 2014 11:08

W czerwcu br. rozpoczęliśmy remont więźby dachowej wraz z wymianą pokrycia dachu naszej parafialnej świątyni. Natomiast w lipcu br. rozpoczęły się prace konserwatorskie ołtarza głównego. Nasz kościół jest niezwykle cennym zabytkiem architektury sakralnej. Jednak aby zachować jego niepowtarzalny urok, piękno i nie dopuścić do jego degradacji należy przeprowadzać prace remontowe i konserwacyjne zarówno wewnątrz jak    i na zewnątrz kościoła. Jeżeli ktoś zechce wspomóc to dzieło renowacji naszego parafialnego kościoła serdecznie proszę o składanie ofiar na ten szlachetny cel.

Poniżej są zamieszczone zdjęcia przedstawiające stan więźby dachowej   i  ołtarza głównego.


Poprawiony: piątek, 08 sierpnia 2014 11:57