Start
PRACE KONSERWACYJNE OŁTARZA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor 2   
sobota, 23 sierpnia 2014 19:54

Postępują prace konserwacyjne przy ołtarzu głównym. Pan Michał Masorz wraz ze swoją ekipą z każdym dniem, wykonując żmudne zabiegi konserwatorskie, przywracają ołtarzowi dawne piękno i blask. Konserwacja poprawi także stan techniczny ołtarza.

O konieczności konserwacji zabytkowego barokowego ołtarza zadecydował przede wszystkim jego zły stan techniczny i estetyczny, choć równie ważnym powodem jest konsekwentna kontynuacja procesu odnawiania naszej świątyni.

Cieszmy się i dziękujmy Bogu za to, że możemy żyć w naszej Parafii w czasie, kiedy nasz wspaniały ołtarz jest przywracany do swej świetności.

Dziękuję z całego serca wszystkim, dzięki którym trwa konserwacja ołtarza głównego w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Stegnie dla obecnych i przyszłych pokoleń. Dziękuję naszym Parafianom i Dobrodziejom za wsparcie duchowe i materialne tego przedsięwzięcia.

Ks. Proboszcz
 

 

 

Poprawiony: środa, 27 sierpnia 2014 08:13