Start
NABOŻEŃSTWO FATIMSKIE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 14 września 2014 19:39

Każdego trzynastego dnia miesiąca (od maja do października) w naszej Parafii ma miejsce nabożeństwo fatimskie.

13 września 2014 roku odbyło się kolejne spotkanie z Fatimską Panią. Po Mszy Św. wokół kościoła przeszła uroczysta procesja z Matką Bożą Fatimską. Nabożeństwa fatimskie odprawiane w naszej parafii są wypełnieniem woli Maryi i odpowiedzią na Jej objawienie się i słowa w Fatimie wypowiedziane do trojga młodych wizjonerów w 1917 roku w Portugalii. Przez modlitwę różańcową rozważamy życie i postawę Matki Bożej oraz Jej Syna, Wcielonego Jednorodzonego Syna Bożego, który dla naszego zbawienia stał się człowiekiem i ofiarował swoje życie za nas na krzyżu.

 

 

 

 

Poprawiony: sobota, 27 września 2014 19:23