Start
SPOTKANIE FORMACYJNE MINISTRANTÓW - 27.09.2014 PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
wtorek, 30 września 2014 10:49W sobotę, 27 września 2014 r. odbyło się kolejne spotkanie formacyjne ministrantów. Spotkania mają prowadzić do rozwoju ministranckiego ducha na chwałę Bożą, mają na celu usprawniać, upiększać i uwrażliwiać ministrantów na to, kim są i do jak ważnych czynności powołał ich Pan Bóg. Na tych spotkaniach ministranci mają możliwość skorygowania swojego zachowania i postawy przy ołtarzu,  jak również ustalenie wielu spraw organizacyjnych np.: plan służby, podział funkcji, próby itp.
Przed większymi uroczystościami, które odbywają się w naszej parafii organizowane są dodatkowe spotkania przygotowawcze, czyli tak zwane okolicznościowe, których celem jest przygotowanie konkretnej liturgii Mszy świętej, czy nabożeństwa.Poprawiony: niedziela, 05 października 2014 14:28