Start
POŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
środa, 08 października 2014 09:47

We wtorek  7 października 2014 r. w Święto Matki Bożej Różańcowej  została odprawiona uroczysta Msza św. na której zostały poświęcone różańce dzieci, które w przyszłym roku w maju przystąpią po raz pierwszy do Stołu Pańskiego.

Dzieci czynnie brały udział w Eucharystii poprzez piękne czytanie Słowa Bożego, odmawianie modlitwy wiernych oraz czytanie komentarzy.

Rodzice, dziadkowie i cała wspólnota wiernych zebrana na Mszy św. modliła się w intencji dzieci, aby przez cały miesiąc październik wytrwale brały udział w tej pięknej modlitwie i w ten sposób poznawały tajemnice życia Matki Bożej i Jej Syna, aby zbliżały się coraz bardziej do Pana Jezusa, uczyły się kochać Go i ufać mu.

Prośmy aby Maryja, nasza Matka wspierała dzieci w przygotowaniach do pełnego spotkania z Chrystusem w Komunii Świętej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poprawiony: środa, 08 października 2014 10:20