Start
PRENUMERATA PRASY KATOLICKIEJ NA 2015 ROK PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
czwartek, 09 października 2014 09:16

Niezbędnym źródłem pogłębiania wiary jest systematyczne korzystanie z prasy katolickiej. Każdy ochrzczony jest odpowiedzialny za osobistą formacje żywej i odważnej wiary w tym może pomóc  lektura pism katolickich niekiedy jest to wysiłek ale warto go jednak podjąć, a zdobyta w ten sposób wiedza pomoże nam w osobistych wyborach życiowych i w kształtowaniu postawy dojrzałej i odważnej wiary. Żywa i odważna wiara jest koniecznie potrzebna do prowadzenia dzieła nowej ewangelizacji w naszych rodzinach, parafii i Ojczyźnie

Prasa katolicka to nie tylko orędzia, przesłania papieskie, to także źródło wiedzy na tematy wychowawcze, moralne. To nie jest prasa nastawiona na zysk, sensację. To prasa, której mottem przewodnim powinno być przede wszystkim przekazywanie prawdy. To źródło wartości i tylko od nas, czytelników, zależy, czy zechcemy z niego czerpać...

Prenumeraty można dokonywać w kancelarii parafialnej w dniach i godzinach urzędowania lub w zakrystii kościoła po każdej Mszy Świętej.

Zapisy i wpłaty przyjmowane są do 24 listopada 2014 r.

 


WYKAZ CZASOPISM KATOLICKICH DO PRENUMERATY NA ROK 2015


Poprawiony: czwartek, 09 października 2014 09:29