Start
KONCERT ORGANOWY - PATRYK PODWOJSKI -19.10.2014 R. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 20 października 2014 09:36

W niedzielę 19 października 2014 roku o godz. 17.00 w naszym kościele odbył się kolejny, już III koncert organowy w ramach uczczenia 100 lecia naszych organów. Tym razem  wykonawcą był  Pan Patryk Podwojski.

W repertuarze znalazły się utwory wielkich mistrzów muzyki organowej - Gordona Younga, Michała Lorenca, Leona Boellmanna, Jana Sebastiana Bacha, Carl Filip Emanuel Bacha, Franza Schuberta, Theodore Dubois.

Zaprezentowane kompozycje na pewno pozwoliły słuchaczom przeżyć coś pięknego, a dźwięki płynące z organów pozwoliły na chwilę się zatrzymać i oddać refleksji.

Za miesiąc kolejny koncert, na który już teraz serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki organowej.

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 20 października 2014 12:45