Start
DZIEŃ CECYLIAŃSKI PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
piątek, 21 listopada 2014 10:58

 

W związku ze zbliżającym się wspomnieniem św. Cecylii, pragnę serdecznie zaprosić wszystkich muzyków diecezji elbląskiej: organistów, kantorów, chórzystów, członków zespołów muzycznych i scholi na 8. Dzień Cecyliański, który świętować pragniemy w tym roku w Stagniewie k. Elbląga (Sankturium Matki Bożej Fatimskiej i św. Jana Pawła II) w sobotę 22 listopada 2014 roku.

PROGRAM:

9.15 - Przygotowanie do liturgii (kościół; możliwość spowiedzi)
10.00 - Msza święta pod przewodnictwem J.E. ks. Bp. dr. Józefa Wysockiego
11.00 - Koncert: Capella Sancti Nicolai (II ° OSM Elblag)
12.00 - Uczta Cecyliańska (ośrodek "Betania")

Ks. dr Piotr Towarek
Delegat Biskupa Elbląskiego
ds. organistów i muzyki kościelnej