Start
KONCERT ORGANOWY - WOJCIECH DARGACZ - 07.12.2014 R. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 08 grudnia 2014 10:01

W niedziele, 7 grudnia 2014 roku o godz. 17.00 w naszym kościele odbył się kolejny, już IV koncert organowy w ramach uczczenia 100 lecia naszych organów. Tym razem wykonawcą był Pan Wojciech Dargacz, student Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

W repertuarze znalazły się utwory wielkich mistrzów muzyki organowej – Jana Sebastiana Bacha, Georga Mushel. Mieliśmy również okazje usłyszeć improwizacje na temat pieśni „Oto Pan Bóg przyjdzie” autorstwa wykonawcy koncertu – Pana Wojciecha Dargacz.

Zaprezentowane kompozycje na pewno pozwoliły słuchaczom przeżyć coś pięknego, a dźwięki płynące z organów pozwoliły na chwilę się zatrzymać i oddać refleksji.

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 08 grudnia 2014 10:35