Start
WYJAZD DO ELBLĄGA NA SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 13 grudnia 2014 18:21

Jak co roku dzieci z naszej Parafii w dniu 13 grudnia udały się do Elbląga do Teatru Dramatycznego im. A. Sewruka na Spotkanie z Mikołajem. Spotkania organizowane są corocznie przez Caritas Diecezji Elbląskiej.

Teatr był wypełniony po brzegi. Dzieci z niecierpliwością oczekiwały Mikołaja, jednak zanim pojawił się na scenie, klerycy z Elbląskiego Seminarium Duchownego zagrali przygotowane przez siebie przedstawienie o tym jak Kubuś Puchatek wraz z przyjaciółmi chciał dowiedzieć się czym są Święta Bożego Narodzenia. Dzieci obejrzały go z dużym zainteresowaniem. Było dużo radości i śmiechu. Klerycy urozmaicili występ wspólnym śpiewem razem z widownią.

Po długim oczekiwaniu przybył św. Mikołaj, oblegany witał się z wszystkimi dziećmi oraz pozował do zdjęć.

Dla każdego dziecka była przygotowana przez Caritas Mikołajkowa paczka.

Poprawiony: sobota, 13 grudnia 2014 19:06