Start
WRĘCZENIE KRZYŻY DLA KANDYDATÓW DO SAKRAMENTU BIERZMOWANIA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 23 lutego 2015 14:06

W przyszłą niedzielę 1 Marca podczas Mszy Św. o godz. 10.30 będzie miał miejsce uroczysty obrzęd wręczenia krzyży przygotowującej się do bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Krzyże jako znak naszej wiary zostaną im przekazane z rąk Rodziców bądź opiekunów. Zapraszamy młodzież wraz z rodzinami do licznego przybycia na tą uroczystą Mszę Św. Jest to kolejny etap formacyjny, który ma przygotować kandydatów do świadomego i godnego przyjęcia sakramentu dojrzałości chrześcijańskiej. Zachęcamy również parafian do licznego przybycia na tą uroczystość, aby poprzez swój udział w Eucharystii i modlitwę wspierać kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziny, by z ufnością przyjmowali doświadczenia jakie przynosi codzienne życie i potrafili je jednoczyć z Krzyżem Chrystusa.

Poprawiony: poniedziałek, 23 lutego 2015 14:07