Start
EKSTREMALNA DROGA KRZYŻOWA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
środa, 11 marca 2015 23:13

W nocy z 27 na 28 marca 2015 r. rozpocznie się w Elblągu – jedyna w całym województwie - Ekstremalna Droga Krzyżowa. Jest to ekstremalne wyzwanie dla ekstremalnych osób, ponieważ do przejścia jest 40 km po polach, lasach, wzdłuż Zalewu Wiślanego aż do Archikatedry we Fromborku. EDK rozpoczyna się mszą św. 27 marca o godz. 20.00 w kościele św. Brata Alberta (Salwatorianie) ul. Częstochowska 28. Jest to propozycja dla ludzi, którzy są aktywni i ciągle stawiają sobie nowe wyzwania, którzy lubią przekraczać siebie i szukają Boga również poza murami kościoła.

NIE WARTO ŻYĆ NORMALNIE, WARTO ŻYĆ EKSTREMALNIE!!!

Bliższe informacje: www.edk.org.pl, 502-478-820

ZGŁOSZENIA można wysyłać na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 


Poprawiony: środa, 11 marca 2015 23:20