Start
KONKURS NA WYKONANIE PALM WIELKANOCNYCH PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 16 marca 2015 21:34

Zachęcamy dzieci do udziału w parafialnym konkursie na najpiękniejszą i największą palmę. Wykonawcy 5 najładniejszych i 5 najwyższych palm zostaną nagrodzeni. Zwracamy się z serdeczną prośbą o pomoc w ufundowaniu nagród dla dzieci. Liczymy na Waszą ofiarność i szczodrość. Zadbajmy o to wspólnie, aby poprzez ten konkurs dzieci z naszej parafii mogły kultywować tradycje wielkanocne, poznawały najstarsze obyczaje świąteczne i doskonaliły umiejętności artystyczne. Za zrozumienie i wszelki gest Waszych serc już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać.

Wybór palm oraz wręczenie nagród odbędzie się w Niedziele Palmową po Mszy św. o godz. 10.30.

Poprawiony: wtorek, 17 marca 2015 08:56