Start
ZMIANA W EKSTREMALNEJ DRODZE KRZYŻOWEJ - TRASA MIERZEJA PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 21 marca 2015 19:18

Komunikat dotyczący Ekstremalnej Drogi Krzyżowej

Mierzeja na krótszym dystansie  MIKOSZEWO - JANTAR

 

W związku z organizacją Ekstremalnej Drogi Krzyżowej MIERZEJA, która odbywać się będzie w piątek 27 marca 2015 r. i prowadzić będzie wzdłuż Bałtyku, ponad 47 km z Mikoszewa do Piasków pojawiły się liczne sygnały, że są pośród nas osoby, które z różnych względów nie mogą lub nie są w stanie przebyć tak długiego dystansu, jednocześnie pragnące uczestniczyć w duchowym przeżywaniu Ekstremalnej Drogi Krzyżowej.

Dlatego odpowiadając na te sygnały, proponujemy wszystkim zainteresowanym aktywne uczestnictwo w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej na krótszym dystansie, gdzie pierwsza stacja Drogi Krzyżowej będzie wspólna dla wszystkich uczestników, a następne jej kolejne stacje odbywać się będą na trasie Mikoszewo – Jantar (łączny dystans krótszej drogi krzyżowej wynosić będzie ok. 9 km).

Wszystkich chętnych zapraszamy na wspólną Mszę Świętą o godz. 18.00 w Kościele Najświętszego Serca Pana Jezusa w Mikoszewie, którą rozpoczniemy nasze wspólne przeżywanie Drogi Krzyżowej Chrystusa.

Kontakt do Rejonu EDK Mierzeja

mail -  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel. -  518 400 650

 

Poprawiony: sobota, 21 marca 2015 20:35