Start
Rekolekcje Ewangelizacyjne z O. Johnem Bashobora PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 21 marca 2015 19:34

Trwają zapisy na rekolekcje charyzmatyczne z modlitwą o uzdrowienie - zgodne z nauką Kościoła Rzymskokatolickiego i za pozwoleniem ks. biskupa Jacka Jezierskiego. Odbędą się one w dniach od  5 -7 czerwca 2015, w Centrum Sportowo-Biznesowymw Elblągu.


"Przyjdźcie do Mnie wszyscy, a Ja was pokrzepię." (Mt 11,28) - słowa te będą nas prowadziły przez, pierwsze w naszej elbląskiej diecezji, rekolekcje

Rekolekcje prowadzić będzie ojciec John Bashobora z Ugandy. Jego wiara w żywą i realną obecność Jezusa w naszych sercach przyciąga do niego wielu ludzi szukających Boga. Na jego modlitwę Bóg odpowiada pełnym mocy działaniem w ciałach,  duszach i umysłach ludzi. O. John jest nieustannie zanurzony w obecności Boga i napełniony Duchem Świętym.  Otrzymał potężne  namaszczenie do służby w Kościele i w wielkiej pokorze posługuje wieloma charyzmatami, głosi rekolekcje ewangelizacyjne w wielu krajach świata,otwartym sercem odpowiada na każdą prośbę o modlitwę wstawienniczą i cały swój czas poświęca na rozszerzanie Królestwa Bożego.

Zapisy przez stronę www.rekolekcje-elblag.pl oraz

https://www.facebook.com/pages/Rekolekcje-o-Johna-Bashobory/623297004468169?fref=nf

Telefon: 881 317 321  Ilość miejsc ograniczona - DECYDUJE KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!


Ekipa organizująca rekolekcje!

Siostra Tomasza 665301693 , x. Dariusz Kułakowski

 

Poprawiony: sobota, 21 marca 2015 19:34