Start
DZIEŃ SKUPIENIA CZŁONKÓW AKCJI KATOLICKIEJ PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
sobota, 11 kwietnia 2015 22:11

Dnia 18 kwietnia 2015 r. odbędzie się Dzień Skupienia dla członków Akcji Katolickiej. Szczegóły spotkania w komunikacie zamieszczonym poniżej.

Komunikat Nr 1/2015

Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej

z dnia 25 lutego 2015 roku

w sprawie: dnia skupienia członków i sympatyków Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej.


Dnia 25 lutego 2015 Zarząd Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej na wniosek Diecezjalnego Asystenta Kościelnego podjął następującą uchwałę:

1. Okręgowe Dni Skupienia odbędą się dnia 18 kwietnia 2015roku.

2. Temat przewodni dnia skupienia: „Postawa nawrócenia. Sakrament pokuty.”

3. Gospodarzem dnia skupienia w okręgu:

a. Malborskim – POAK parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Malborku .  Opiekę nad  sprawnym przebiegiem Dnia Skupienia powierza  się Panu Bogusławowi KozakowiII wiceprezesowi  Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej.

b. Nadmorskim – POAK parafii Św. ANNY w Marynowy. Opiekę nad  sprawnym przebiegiem Dnia Skupienia powierza się Pani Bożenie Szaciłoczłonkowi  Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej.

c. Elbląskim – POAK parafii MB Królowej Polski w Elblągu. Opiekę nad  sprawnym przebiegiem Dnia Skupienia powierza się Pani Jolancie Jankowskiej - sekretarzowi Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej.

d. Pasłęckim – POAK parafii Św. Stanisława, Biskupa i Męczennika w Osieku.  Opiekę nad  sprawnym przebiegiem Dnia Skupienia powierza się Panu Pawłowi Chomnickiemu – I  wiceprezesowi Zarządu Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Elbląskiej i Pani Franciszce Jarosz - Przewodniczącej Okręgu Pasłęckiego.

4. Program Dnia Skupienia:

a. 10.00 Msza Św.

b. 11.00 Konferencja

c. 12.00 Przerwa na kawę.

d.12.30 Spotkania w grupach.

e.13.30 Sprawy bieżące.

f.14.00 Zakończenie Litanią do Św. Jana Pawła II.

Uchwała wchodzi w życie z dniem podjęcia.

Prezes Zarządu DIAK

mgr Jerzy Rogalski

Poprawiony: sobota, 11 kwietnia 2015 22:12