Start
UROCZYSTA MSZA ŚW. W INTENCJI STRAŻAKÓW. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 03 maja 2015 09:57

 

1 Maja 2015r. o godz. 14.00 odprawiona została Msza św. o błogosławieństwo Boże dla strażaków OSP z okazji uroczystości św. Floriana – patrona strażaków. Mszy św. przewodniczył kapelan strażaków ks. Dariusz Juszczak. W koncelebrze brał udział nasz ks. Proboszcz Paweł Drożdż. W uroczystej Mszy św. wzięły udział jednostki OSP z terenu Gminy Stegna. Obecni byli także przedstawiciele Państwowej Straży Pożarnej oraz władz samorządowych Gminy Stegna i Sztutowo. Po Mszy św. na placu OSP poświęcony zostały nowy wóz bojowy stegieńskiej jednostki.


 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 


Poprawiony: niedziela, 03 maja 2015 10:00