Start
INFORMACJE DOT. I KOMUNII ŚW. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 04 maja 2015 17:08

Uroczystość I Komunii św. odbędzie się w naszej Parafii 10 maja, o godz. 12.00.

Pierwsza Spowiedź Sakramentalna dla dzieci komunijnych oraz dla dzieci rocznicowych będzie w piątek 8 maja, o godz. 16.30. Dzieci przychodzą do Kościoła odświętnie ubrane. Zachęcamy rodziców i chrzestnych, by w tym dniu razem ze swoim dzieckiem skorzystali również z Sakramentu Pokuty. Inne osoby mogą w tym dniu również skorzystać ze spowiedzi św. Módlmy się za te dzieci i ich rodziny o głębokie duchowe przeżycie pierwszego spotkania z Jezusem Chrystusem w Eucharystii.


Ostania generalna próba dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w środę 6 maja, o godz. 16.00. Obecność wszystkich jest obowiązkowa.

W najbliższy czwartek 7 maja od godz. 9.00 zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych do sprzątania kościoła i terenu wokół kościoła.

Poprawiony: poniedziałek, 04 maja 2015 17:09