Start
PANI ZOFIA Z ZESPOŁU ADORAMUS W NASZEJ PARAFII 19.07.2015R. PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 sierpnia 2015 18:42

Śpiew rozpędza demony, przyciąga Aniołów Stróżów, wlewa pewność w lękach nocy i spokój pośród prac dnia. Jest ochroną dla dziecka, ozdobą młodego, ulgą starego, elementem doskonałości dla początkujących, wzlotem dla czyniących postępy, koroną dla doskonałych. Św. Bazyli Wielki


W niedzielę, 19 lipca br. na zaproszenie ks. Proboszcza Pawła Drożdż przybyła do naszej Parafii Pani Zofia Ciecierska z zespołu ,,Adoramus”. Pani Zofia swym pięknym śpiewem ubogacała liturgię sprawowanych w tym dniu Mszy Świętych.

Pani Zofia jest członkiem zespołu wokalno – instrumentalnego ,,Adoramus” istniejącego od 2001 roku i posługującego m.in. w takich sanktuariach jak : Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Oborach, kościele w Gietrzwałdzie oraz kościele św. Katarzyny w  Gdańsku. Utwory zespołu emitują: Radio Maryja i radia internetowe. ,,Adoramus” w swoim dorobku artystycznym posiada m.in. cztery płyty CD.

Na stronie zespołu Adoramus Pani Zofia zamieściła takie słowa:

”Wierzę i wiem, że Pan Bóg jest hojnym dawcą swoich darów. Dostajemy je nie z powodu naszych zasług, lecz ze względu na Jego miłosierdzie względem nas. Dlatego cieszy mnie, jeśli mogę wspierać modlitwę wspólnoty swoim serdecznym śpiewaniem Jezusowi Eucharystycznemu i Jego Matce. Śpiewam i gram, bo czuję się Bożym dłużnikiem!”

Poprawiony: wtorek, 04 sierpnia 2015 21:12