Start
REKOLEKCE DLA MAŁŻEŃSTW PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
niedziela, 20 września 2015 19:09

SPOTKANIA MAŁŻEŃSKIE

rekolekcje - dialog - spotkanie

Ikona Spotkań Małżeńskich
Trwajcie w Miłości Mojej (J 15, 9 b)

 

W dniach 23-25 października 2015 r. w Krynicy Morskiej odbędą się rekolekcje dla małżeństw. Rozpoczną się w piątek o godz. 15.00, zakończą się w niedziele o godz. 15.00

Zgłoszenia można dokonywać u Państwa Wiesławy i Stanisława Mareckich tel. 552757681, 509542059, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

Rekolekcje mają na celu pogłębienie, odnowienie, a nieraz odbudowanie miłości małżeńskiej. Przeznaczone są dla wszystkich, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński.

Więcej informacji: www.spotkaniamalzenskie.pl

 

Poniżej zamieszczamy informacje o rekolekcja ks. dr Mariusza Ostaszewskiego

 

INFORMACJA WYDZIAŁU DUSZPASTERSTWA RODZIN KDE

Zapraszamy serdecznie małżeństwa na weekendowe warsztaty – rekolekcje Spotkań Małżeńskich w dniach 23 - 25 października 2015 roku do domu wczasowo-rekolekcyjnego Bursztyn w Krynicy Morskiej. W czasie ich trwania nie ma tradycyjnych konferencji ani katechez. Odpowiednio przygotowane małżeństwa i kapłani wprowadzają uczestników do pracy własnej, która polega na nauce i doświadczeniu dialogu. Praca ta prowadzona jest przez samych małżonków. Sprawy łączące lub dzielące małżonków nie są ujawniane w grupie. Warsztaty te przeznaczone są dla małżonków, którzy pragną, aby ich miłość małżeńska rozwijała się. Są szczególnie pomocne dla par przeżywających kryzys małżeński.  Zgłoszenia: e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub tel. kom.: 509 542 059 [Liderzy Ośrodka Spotkań Małżeńskich Diecezji Elbląskiej Wisława i Stanisław Mareccy].

Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Rodzin KDE

ks. dr Mariusz Ostaszewski

Poprawiony: niedziela, 08 listopada 2015 00:25