Start
POŚWIĘCENIE MEDALIKÓW DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚWIĘTEJ PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
środa, 09 grudnia 2015 20:55

8 grudnia br. w Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny dzieci z klas III przeżywały kolejny ważny dzień w swoim przygotowaniu do I Komunii Świętej. Na Mszy Świętej o godz. 17.00 po wygłoszonej homilii ks. Proboszcz dokonał poświęcenia medalików. Medalik powinien każdemu dziecku pomóc w ożywieniu wiary, ale także może stać się tarczą przeciw złemu duchowi. Maryja, której podobizna widnieje na medaliku jest dla każdego wierzącego pomocą i siłą. Z Jej pomocą można tak wiele uczynić i zachować w sobie siłę do podejmowania na co dzień czynów miłości.

Módlmy się, aby Maryja chroniła wszystkie dzieci i pomogła w dobrym przygotowaniu się zarówno do zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, jak również do Sakramentu I Komunii Świętej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Poprawiony: środa, 09 grudnia 2015 21:00