Start
POŚWIĘCENIE MODLITEWNIKÓW DZIECI PRZYGOTOWUJĄCYCH SIĘ DO I KOMUNII ŚW. PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
poniedziałek, 14 marca 2016 18:45

W czwartek, 10 marca 2016 r. na Mszy Świętej o godz. 17.00 dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej otrzymały książeczki do nabożeństwa. Poświęcenie modlitewników to kolejny etap przygotowań do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej. Książeczki, jakie dzieci otrzymały będą służyć im przy robieniu rachunku sumienia, odmawianiu modlitw przed spowiedzią i po spowiedzi, a także w przygotowaniu do przyjęcia Pana Jezusa w Komunii Świętej, a później w dziękczynieniu. Poza tym w książeczkach znajdują się modlitwy na różne okoliczności życia i pieśni na poszczególne okresy roku liturgicznego.

Módlmy się, aby dzieci umiejętne i mądrze korzystali z książeczek do nabożeństwa, aby szanowali je i jak najczęściej z nich korzystali.


 

 

 

 

 

 

Poprawiony: poniedziałek, 14 marca 2016 18:53