Start Pielgrzymki parafialne

PROGRAM PIELGRZYMKI SZLAKIEM BENEDYKTYŃSKIM PDF Drukuj
poniedziałek, 21 sierpnia 2017 20:58

Szlakiem Benedyktyńskim po Sanktuariach Czech, Austrii i Węgier

25 września – 1 października 2017 (Wyjazd ze Stegny z 24.09. na 25.09.)

Sanktuarium w Pribram  - Opactwo w Melk - Sanktuarium Maryjne w Mariazell – Opactwo w Tihany – Budapeszt – Opactwo    w Pannohalma – Zakole Dunaju: Szentedre – Wyszehrad – Esztergom

DZIEŃ 1        PRIBRAM

Zbiórka uczestników i podstawienie autokaru na parkingu parafialnym o godz. 01.00, przejazd do Pribram, gdzie nawiedzimy Świętą Górę - najbardziej znane Sanktuarium maryjne w Czechach, z owianą wieloma legendami gotycką figurką Matki Boskiej Świętogórskiej. Ze względu na swoje położenie w centrum kraju Święta Góra bywa określana jako duchowe serce Czech. Przejazd na obiadokolację i nocleg do hotelu w ok. Czeskich Budziejowic.

Poprawiony: wtorek, 22 sierpnia 2017 12:38

PIELGRZYMKA NA PODLASIE I LITWĘ PDF Drukuj
niedziela, 30 kwietnia 2017 18:26

Sanktuarium Cudu Eucharystycznego w Sokółce

Zapraszamy na  pielgrzymkę na Podlasie i Litwę. Pielgrzymować będziemy m.in. do  takich miejsc jak Sokółka – miejsce cudu eucharystycznego, Suchowola – miejsce związane z bł. ks. Jerzym Popiełuszko, Sejny – gdzie znajduje się figurą Matki Bożej zwanej Szafkową, Wilno, Troki, Wigry, Augustów.

Wyjazd planowany jest w dniach 20-22 października 2017 r. Przewidywany koszt wyjazdu to kwota 550 zł. Chętnych serdecznie zapraszam do zapisywania się.

Sanktuarium Matki Bożej Sejnieńskiej

Zamek w Trokach

Ostra Brama w Wilnie

Poprawiony: niedziela, 30 kwietnia 2017 18:28

ZAPROSZENIE NA WYJAZD TURYSTYCZNO-PIELGRZYMKOWY - CZECHY, AUSTRIA, WĘGRY PDF Drukuj
niedziela, 30 kwietnia 2017 14:25

Opactwo Benedyktynów w Melku w Austrii

Zapraszamy serdecznie na  wyjazd turystyczno – pielgrzymkowy do Sanktuariów Czech,  Austrii i Węgier. W programie przewidziane jest m.in. zwiedzanie Sanktuarium w Pribram, Opactwa w Melk, Sanktuarium Maryjnego w Mariazell, Opactwa w Tihany, Budapeszt oraz  Zakola Dunaju.

Wyjazd planowany jest w dniach od 25 września do 1 października br. Przewidywany koszt wyjazdu to 1450 zł.

Zapisy w kancelarii parafialnej lub w zakrystii kościoła.

Sanktuarium Święta Góra w Pribram w Czechach

Sanktuarium Maryjne w Mariazell w Austrii

Poprawiony: czwartek, 20 lipca 2017 10:37

PIELGRZYMKA - TORUŃ - 3 CZERWCA 2017 PDF Drukuj
poniedziałek, 13 marca 2017 22:27

Serdecznie zapraszamy na  jednodniową pielgrzymkę do Torunia w dniu 3.06.2017 r. (sobota).

Koszt 100,00 zł

Cena obejmuję:

–   przejazd autokarem

–   ubezpieczenie NNW

–   usługę przewodników

–    bilety wstępu

–    obiad

Zapisy i wpłaty przyjmowane są w zakrystii kościoła po każdej Mszy Św. lub w kancelarii parafialnej.

Ratusz Staromiejski

Kościół Maryi Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II