Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia IV Niedziela Wielkiego Postu

OGŁOSZENIA PARAFIALNE:

IV Niedziela Wielkiego Postu

31 marca 2018

Laetare Jerusalem ? Raduj się Jerozolimo!

1. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które potrwają do  wtorku. Będzie je głosił ks. Franciszek Laka, który pochodzi z Indonezji ? kapłan zgromadzenia ojców Werbistów w Seminarium Misyjnym Księży Werbistów w Pieniężnie.        Szczegółowy program rekolekcji jest umieszczony na stronie internetowej parafii a także możemy go zabrać wychodząc z kościoła.
  2. Dziś czwarta niedziela Wielkiego Postu niedziela Radości. Zapraszam moi kochani w jeszcze ostatnich tygodniach Wielkiego Postu na nabożeństwa Pasyjne to droga krzyżowa dla dzieci w każdy piątek o 17.00 dla dorosłych i młodzieży o 18.00,  a Gorzkie Żale w każdą niedzielę po Mszy św. o godz. 10.30.
  3. W tym tygodniu będziemy przeżywać I czwartek, piątek i sobotę miesiąca, możliwość spowiedzi w piątek od godz. 17.15.
  4. W pierwszą sobotę miesiąca serdecznie zapraszam czcicieli Niepokalanego Serca Maryi na nabożeństwo wynagradzające ku Jej czci.
  5. W najbliższą sobotę [6 kwietnia 2019] o godz. 11.00 ? historyczne wydarzenie dla naszej diecezji. W katedrze elbląskiej święcenia biskupie przyjmie biskup nominat Wojciech Skibicki. Do udziału w tej uroczystości zapraszał nas już w swoim liście ks. biskup Jacek Jezierski ? biskup elbląski. Biskupa Nominata otoczmy naszą serdeczną modlitwą.
  6. Dziękuję Panu Mirosławowi Molskiemu za wypiaskowanie i pomalowanie kotwicy, która będzie umieszczona w klombie obok kościoła, a Panom ?. dziękuję za pomoc w jego przygotowaniu.
  7. Gdyby ktoś z Parafian miał wiedzę o możliwości pozyskania starego drewna, które mogłoby by być wykorzystane przy remoncie elewacji kościoła, to bardzo proszę o kontakt ze mną w tej sprawie.
  8. Zachęcam dzieci, młodzież całe rodziny do udziału w parafialnym konkursie na najpiękniejszą i największą palmę jaki odbędzie się w Niedzielę Palmową. Zwracam się z serdeczną prośbą o pomoc w ufundowaniu nagród.

Kalendarz 2023

«  marca 2023  »