Start
MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU KALENDARZOWEGO 2019 PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
środa, 01 stycznia 2020 14:31

Każda Msza Święta jest dziękczynieniem składanym Panu Bogu, w ostatni dzień roku kalendarzowego jeszcze bardziej uświadamiamy sobie potrzebę okazania dobremu Bogu wdzięczności. Dlatego w tym ostatnim dniu roku o godz. 17.00 zgromadziliśmy się w naszym kościele parafialnym na uroczystej Eucharystii, Msza św. zakończyła się nabożeństwem przed wystawionym na Ołtarzu Najświętszym Sakramentem, podczas którego dziękowaliśmy Panu Bogu za otrzymane łaski w tych ostatnich 12 miesiącach, za dary, które otrzymujemy nieustannie z Bożej ręki, za życie, za zdrowie i za naszych najbliższych. Zdając sobie sprawę z naszej ludzkiej ułomności również wypraszaliśmy Boże miłosierdzie dla świata, dla naszej Ojczyzny, parafii i naszych rodzin przepraszając dobrego Boga za nasze grzechy. Na koniec Uroczyście odśpiewano hymn „Te Deum”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: środa, 01 stycznia 2020 15:03