Start
NABOŻEŃSTWO MAJOWE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
piątek, 01 maja 2020 21:43

W piątek 1 maja odbyło się pierwsze Nabożeństwo Majowe. Pozostańmy wierni nabożeństwu majowemu. Dziękujmy Maryi za otrzymane łaski, prosząc o jej wstawiennictwo, szczególnie w tym czasie epidemii. Zapraszamy do wspólnej domowej, rodzinnej modlitwy. Pragniemy, aby w tym czasie towarzyszyło nam wstawiennictwo św. Jana Pawła II,   którego 100 rocznicę urodzin będziemy w maju obchodzić. Niech także zbliżająca się beatyfikacja kard. Wyszyńskiego pomoże nam przemyśleć naszą więź małżeńską, rodzinną  i narodową. Przypominamy, że nabożeństwo majowe odprawiane będą codziennie od poniedziałku do soboty o  godz. 18.00, a w niedziele po Mszy św.   o godz.  17.00.

 

Podczas piątkowej Mszy św.  modliliśmy się o  łaskę powrotu do pełni zdrowia dla ks. Proboszcza Pawła, z okazji urodzin. Życzymy błogosławieństwa Bożego, które jest początkiem wszystkiego i bez którego człowiek nic nie może uczynić.  Niech Bóg wspomaga Księdza  każdego dnia.

1 maja jest również oficjalnym dniem  rozpoczęcia  posługi w naszej Parafii księdza wikariusza Cezarego Ejsymont. Cieszymy się, że jest z nami i życzymy  błogosławieństwa, obfitości łask na każdy dzień posługi oraz serdeczności od Parafian.

 

 

 

 

 

 

 

Poprawiony: piątek, 01 maja 2020 22:15