Start
SPOTKANIA OPŁATKOWE PDF Drukuj
Wpisany przez Redaktor   
środa, 16 stycznia 2013 14:35

W pierwszy czwartek miesiąca 3 stycznia 2013 r. odbyło się spotkanie opłatkowe członków Akcji Katolickiej oraz Koła Przyjaciół Radia Maryja. Spotkanie było poprzedzone Mszą św. oraz Adoracją Najświętszego Sakramentu. Po modlitwie wszyscy podzielili się opłatkiem składając sobie wzajemnie życzenia. Nie zabrakło wspólnego śpiewania kolęd.

 

 

 

 

Natomiast w Niedzielę Chrztu Pańskiego 13.01.2013 r. swoje spotkanie opłatkowe miała Liturgiczna Służba Ołtarza oraz Panie z Kół Żywego Różańca – ze Stegny oraz z Rybiny. Podczas tych spotkań również była wspólna modlitwa, czytanie fragmentów z Pisma św., śpiew kolęd, modlitwa różańcowa oraz życzenia.


We wszystkich spotkaniach opłatkowych uczestniczył oraz prowadził modlitwę Ojciec Mirosław Kotowski z Krynicy Morskiej.

Gromadzenie się na wspólnym opłatku jest okazją do wzajemnego poznania, zacieśnienia więzi między członkami poszczególnych grup, ale przede wszystkim miłym, chrześcijańskim spędzeniem czasu.

Poprawiony: wtorek, 05 lutego 2013 14:33