BIERZMOWANIE PDF Drukuj
poniedziałek, 15 kwietnia 2013 11:44

12 kwietnia 2013 r. w piątek o godz. 17.00 w naszym kościele miała miejsce doniosła uroczystość. Jego Ekscelencja ks. bp Jan Styrna udzielił sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. W uroczystości uczestniczyli także księża z naszego dekanatu. Wraz z głównym celebransem w koncelebrze brali udział o. Sylwester Grabowski ? przełożony Domu Zakonnego w Krynicy Morskiej oraz ks. Proboszcz Paweł Drożdż. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością także ks. kanonik Ryszard Szramka z parafii Sztutowo oraz o. Mirosław Kotowski z Krynicy Morskiej.

Dzięki przyjęciu Sakramentu Bierzmowania każdy może w pełnym stopniu korzystać z wszystkich darów Ducha Świętego: Mądrości, Rozumu, Rady, Męstwa, Umiejętności, Pobożności i Bojaźni Bożej. Wiemy jak młodym ludziom dopiero wkraczającym w dorosłe życie dary te są w dzisiejszych czasach szczególnie potrzebne.

Niech młodzieży z naszej parafii, która przyjęła sakrament bierzmowania Bóg hojnie udzieli swojego błogosławieństwa.

Poprawiony: czwartek, 18 kwietnia 2013 09:33