Start Ogłoszenia parafialne Ogłoszenia XXXIV Niedziela Zwykła

XXXIV Niedziela Zwykła

Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

24 listopada 2019 roku

1. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata ? święto Akcji Katolickiej oraz LSO. Dziękuję za ich służbę w naszej parafii. Po każdej Mszy św. odmawiamy akt poświęcenia rodzaju ludzkiego NSPJ, za odmówienie którego można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. W sobotę obchodzimy święto św. Andrzeja Apostoła. Solenizantom składam serdeczne życzenia.

3. Za tydzień rozpoczyna się Adwent ? okres radosnego oczekiwania na przyjście Pana i święta Narodzenia Pańskiego. Bardzo proszę aby dzieci zakupiły lampiony na roraty.

4.W tym roku ze względu na stan zdrowia ks. Proboszcza roraty będą o godz. 17.00.

5. W I Niedzielę Adwentu na Mszy Św. o godz.10.30 będzie poświęcenie nowego wieńca adwentowego oraz opłatków, które będą rozprowadzane do wszystkich rodzin naszej wspólnoty parafialnej. Osoby, które w ubiegłym roku roznosiły opłatki i są chętne, aby roznosić je także w tym roku proszę o zgłaszanie się do mnie. Ofiary zebrane podczas rozprowadzania opłatków zostaną przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

6. Świece Caritas ? ?Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom? będą do nabycia w kwocie 8 zł od przyszłej niedzieli w kościele.

7.W najbliższy czwartek oraz w piątek na godz. 9.00 zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby pomóc przy grabieniu liści wokół kościoła oraz na cmentarzu

8. W sobotę, 7 grudnia dzieci z naszej parafii wraz z opiekunami  pojadą na Spotkanie ze Św. Mikołajem do Elbląga. Wyjazd o godz. 10.00 z parkingu parafialnego.

9.Taca budowlana z minionej niedzieli wyniosła 2 414zł. Serdecznie dziękuję i w dalszym ciągu polecam prace podejmowanie przy naszym kościele waszej modlitwie oraz wsparciu materialnemu.

Serdecznie dziękuję za okazaną serdeczność i życzliwość, dobre słowo i modlitwę w intencji polepszenia stanu mojego zdrowia.

Wszystkim parafianom i Gościom życzę wielu łask Bożych, błogosławionej niedzieli i spokojnego tygodnia.

Poprawiony: niedziela, 24 listopada 2019 11:09

Kalendarz 2023